Hlavním cílem našeho profesionálního týmu je spokojený zákazník. Svým klientům nabízíme kvalitní služby v oblasti zprostředkování prodeje, nákupu a pronájmu všech typů nemovitostí. Pod jednou střechou u nás najdete odborníky z přidružených, avšak neméně důležitých oblastí.

Finanční a právní servis

Zkušený finanční specialista vám poradí, jak nejlépe financovat vybranou nemovitost, pomůže s výběrem správného finančního ústavu nebo s vyřízením hypotečního úvěru. Podobně je to i s právním servisem, který samozřejmě rovněž zajišťujeme, a to včetně advokátní úschovy kupní ceny. Díky tomu ušetříte svůj drahocenný čas, ale i nemalé peníze s těmito službami obvykle spojené. Aktivně působíme i v oblasti bezplatného poradenství v realitním oboru. Zdarma vám poskytneme např. znalecký posudek nebo tržní odhad nemovitosti apod.

Exekuce i výkupy

Díky našim dlouholetým zkušenostem na realitním trhu nabízíme odbornou právní i finanční pomoc při řešení exekucí, dluhů, zástav apod. Disponujeme volně dostupným kapitálem, díky kterému od vás nemovitost vykoupíme. Jsme rovněž schopni vyplatit vaše exekuce a dluhy a následně zajistit prodej vaší nemovitosti, případně poskytnout pomoc při hledání dalšího bydlení. Umíme zkrátka velmi elegantně a hlavně rychle vyřešit vaše finanční problémy. Nejdůležitější přitom je přijít za námi co nejdříve!

V případě vašeho zájmu o bližší informace nás neváhejte kontaktovat!